Znany pisarz Robert Małecki z wizytą w Łubiance. Kiedy spotkanie?

Box1 Kultura Łubianka Wiadomości

Stowarzyszenie 553, działające od ubiegłego roku na terenie gminy Łubianka, już po raz drugi na przestrzeni kilku tygodni organizuje ciekawe spotkanie autorskie.

Na początku marca stowarzyszenie zaprosiło mieszkańców gminy i nie tylko na spotkanie w formie wirtualnej z Marcinem Ogdowskim, pochodzącym z Torunia byłym reporterem wojennym i autorem wielu książek o tej tematyce. Trwająca niemal dwie godziny dyskusja dotyczyła wydarzeń, które dzieją się za naszą wschodnią granicą.

REKLAMA

Tym razem jednak spotkanie przybierze formę stacjonarną. W sobotę 23 kwietnia w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim odbędzie się wieczór autorski Roberta Małeckiego, mieszkającego w powiecie toruńskim pisarza, autora wielu znanych i cenionych powieści kryminalnych. Początek o godzinie 17:00.

Myślę, że pana Roberta nie trzeba specjalnie przedstawiać miłośnikom dobrej książki kryminalnej – mówi Barbara Zalewska, prezes Stowarzyszenia 553. – Jesteśmy zaszczyceni faktem, że przyjął nasze zaproszenie na spotkanie i dyskusję ze swoimi czytelnikami. Miejsce tego wydarzenia też nie jest przypadkowe, wszak na kartach jego powieści pojawia się Zamek Bierzgłowski. Na dniach światło dzienne ujrzy jego nowa książka o znamiennym tytule „Wstyd”. Parafrazując ten tytuł mogę powiedzieć, że naprawdę wstyd będzie nie przyjść na jego wieczór autorski. Serdecznie więc wszystkich zapraszam!

Organizatorem spotkania będzie Stowarzyszenie 553, a jego parterami, bez wsparcia których nie byłoby możliwe przeprowadzenie tego wieczoru autorskiego, są: Mantra – Agencja Ubezpieczeniowa z Łubianki oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Zamku Bierzgłowskim. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła zaś redakcja Poza Toruń.

Wydarzenie ma swoją stronę na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/543831410517851/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.