Znana autorka książek przyjedzie do Łubianki. Wiemy kiedy!

Box2 Łubianka Powiat toruński
fot. Małgorzata Kowalska / Facebook autorki

Bestsellerowa polska pisarka odwiedzi Łubiankę. Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz w Bibliotece – Centrum Kultury w Łubiance odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18. Wstęp jest bezpłatny.

Autorka książek „Po prostu bądź”, „Nie ma jak u mamy” czy „Pierwsza na liście” opowie mieszkańcom gminy o procesie pisania i szukaniu inspiracji.

REKLAMA

– W swoich książkach pokazuję, że z każdego problemu można wyjść – czytamy w jednym z jej wywiadów. – Jeżeli cokolwiek zacznie się robić w tym kierunku, żeby pójść w stronę szczęścia, to jest większa szansa, że to szczęście nadejdzie. Myślę, że daję nadzieję na to, że będzie dobrze.

Niezależnie od tego, ile lat masz i w jakiej sytuacji jesteś, jeszcze możesz być szczęśliwa. Magdalena Witkiewicz swoją twórczością wzrusza i motywuje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki.

W swych powieściach porusza trudne tematy miłości, samotności, poszukiwania sensu życia, a także dokonywania niełatwych wyborów.
Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *