Znamy wyniki głosowania na podwórko Nivea. Sukces w Dobrzejewicach

Box2 Obrowo
Fot. Łukasz Piecyk

Znamy wyniki głosowania na podwórko Nivea. Zaangażowanie w inicjatywę mieszkańców gminy przyniosło upragniony efekt. Startujące w konkursie Dobrzejewice ostatecznie utrzymały się w czołówce, dzięki czemu przy tamtejszym Zespole Szkół powstanie nowoczesny plac zabaw.

Dobrzejewice do konkursu przystąpiły w kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców. Dzięki dużemu zaangażowaniu mieszkańców gminy Obrowo (choć nie tylko) udało się w trwającym do wczoraj głosowaniu uzyskać trzeci wynik i znaleźć się w gronie zwycięzców. Plac zabaw Nivea zapewniło gminie 26 101 oddanych głosów.

REKLAMA

Tagged

1 thought on “Znamy wyniki głosowania na podwórko Nivea. Sukces w Dobrzejewicach

  1. Wielkie gratulacje! Wielkie emocje były do samego końca. Pierwsze trzy miejsca zajęły jedne z najmniejszych miejscowości w Polsce. Zapraszam do małego przeczytania podsumowania tegorocznej edycji. Znajdziecie też Państwo kilka informacji o zwycięzcy czyli o wsi Mazury leżącej na terenie dawnej Puszczy Sandomierskiej, między innymi jak wygląda herb tej miejscowości oraz jaki zespół obrzędowy tam działa. Zapraszam do krótkiej lektury: https://mojapodloga.pl/w-mazurach-powstanie-podworko-talentow-nivea/
    Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *