Znamy laureatów konkursu “Powiatowa Kartka Wielkanocna”

Box2 Powiat toruński Wiadomości
fot. Starostwo Powiatowe w Toruniu

W poniedziałek 29 marca komisja konkursowa oceniła prace zgłoszone do udziału w konkursie “Powiatowa Kartka Wielkanocna” i wyłoniła laureatów.

Nadesłanych zostało blisko 50 prac, a najaktywniejsze były dzieci z klas 0-IV. W tej kategorii jury zachwycone różnorodnością techniki wykonania prac przyznało dodatkowe wyróżnienie.

REKLAMA

Przy ocenie prac brano pod uwagę m.in. pomysłowość wykonania, zgodność z tematem konkursu oraz wykorzystanie logo powiatu.

W kategorii klas 0-IV szkoły podstawowej laureatem został Damian Łopiński z SP w Grębocinie. Oprócz ucznia klasy 0 wyróżniono jeszcze trzy osoby: Justynę Jankowską z SP w Kończewicach, Kacpra Wilczyńskiego z SP w Młyńcu Pierwszym i Lilianę Barańską z SP w Rzęczkowie, filia Siemoń.

Laureatką w kategorii klas V-VIII także została uczennica z SP w Grębocinie, Martyna Śliwa z klasy VIII. Wyróżnienia otrzymali Bartosz Chojnacki z SP w Łążynie II i Mateusz Śliwa z SP w Grębocinie.

W kategorii szkół ponadpodstawowych laureatką została Dominika Chojnacka z Zębowa, uczennica I klasy technikum. W tej kategorii nie były przyznawane wyróżnienia.

– Nagrodę specjalną przyznano Lenie Łańskiej (kl. VI) ze Szkoły Podstawowej w Chełmży.
Tym samym kartka świąteczna Leny została oficjalną kartką Powiatu Toruńskiego na Wielkanoc 2021. Będzie opublikowana wraz z życzeniami świątecznymi na stronie internetowej i profilu społecznościowym (Facebook) Powiatu Toruńskiego – czytamy na stronie powiatu.

Prace konkursowe znajdziecie TUTAJ.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *