Złów i wypuść. Impreza dla fanów wędkarstwa

Box2 Lubicz Wiadomości
fot. Pixabay

W pierwszą niedzielę stycznia w lubickiej Nowej Wsi zostanie zorganizowana impreza plenerowa. Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim amatorom wędkowania, ale nie tylko. Będzie można wziąć udział w konkursie “Złów i wypuść”, albo po prostu miło spędzić czas przy ognisku i grillu.

5 stycznia w Nowej Wsi w gminie Lubicz nad rzeką Drwęcą odbędzie się biesiada plenerowa pod nazwą “Dzień Troci i Łososi”. Zostanie zorganizowana w godzinach 9:00 – 16:00 pod wiatą “U pana Turskiego” przy ulicy Rzecznej. Powstanie tam miasteczko wędkarskie. Fani łowienia będą mogli stanąć do rywalizacji spin/fly w konkursie “Złów i wypuść”. Na zawodników czekają dyplomy okolicznościowe, statuetki i nagrody rzeczowe.

REKLAMA

W spotkaniu mogą wziąć udział nie tylko fani wędkarstwa, ale także całe rodziny. Wszyscy chętni będą mogli biesiadować przy ognisku, a także spróbować grochówki czy potraw z grilla. Planowana jest również prezentacja sprzętu wędkarskiego i konsultacje eksperckie.

Udział w imprezie plenerowej jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się pod patronatem gminy Lubicz, a organizowane jest przez sołtysa i radę sołecką we współpracy z No Kill Fishing Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.