Złodzieje z gabinetu weterynaryjnego w Przysieku poszukiwani [ZDJĘCIA]

112 Box2 Fotogalerie Wiadomości Zławieś Wielka

Policjanci z posterunku policji w Złejwsi Wielkiej poszukują włamywaczy, którzy z gabinetu weterynaryjnego w Przysieku ukradli artykuły zoologiczne. Wizerunki mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu ich tożsamości.

Do zdarzenia doszło nocy z 16 na 17 kwietnia w Przysieku. Dwaj mężczyźni po sforsowaniu drzwi wejściowych weszli do lokalu i ukradli artykuły weterynaryjne oraz zoologiczne. Straty wyniosły kilkaset złotych. W toku postępowania zabezpieczono zapis monitoringu, na którym widoczni są sprawcy.

REKLAMA

Wygląd mężczyzn wskazuje na to, że są oni w wieku 20-30 lat, obydwaj szczupli, średniego wzrostu. Jeden z nich ubrany był w niebieskie buty, zielone spodnie koloru, czarną bluzę z kapturem z białymi elementami w okolicy ramion, na rękach miał założone pomarańczowe rękawice budowlane, poruszał się rowerem typu damka. Drugi z mężczyzn ubrany był w białe buty, niebieskie jeansy i czarną kurtkę, na głowie miał założony biały kaptur, na rękach pomarańczowe rękawice budowlane, przez lewe ramię miał przewieszony czarny plecak.

Osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach proszone są o kontakt z komisariatem policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.