Złamał prawo prawie dwieście razy. 24-latek zatrzymany w Brzozówce

112 Box2 Obrowo Wiadomości
fot. KMP w Toruniu

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach zatrzymali w ostatnią niedzielę 24-latka, u którego znaleziono narkotyki. Dowiedziono, że złamał on przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii prawie 200 razy. O jego najbliższej przyszłości zadecyduje prokurator.

Do zatrzymania doszło w niedzielne południe. Patrol policjantów kryminalnych z komisariatu w Dobrzejewicach pełniący służbę w Brzozówce na jednej z ulic zauważył pojazd marki Fiat Bravo. Ponieważ obecność dwóch młodzieńców wzbudziła podejrzenia policjantów, postanowili oni sprawdzić kim są te osoby. Podczas wykonywania czynności okazało się, że to 24 i 18- letni mieszkańcy gminy Obrowo. Jeden z nich miał przy sobie m.in. woreczek z białą substancją o wadze blisko 60 gramów i 1,15 grama zielonego suszu. Pierwsza  z substancji podczas testów wykazała właściwości charakterystyczne dla amfetaminy druga dla marihuany.

REKLAMA

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Dowiedziono także, popełnił on prawie 200 czynów karanych. 121 razy sprzedawał małoletnim w gminie Obrowo narkotyki, 73 razy zrobił to wobec dorosłych osób. Za te przestępstwa grozi mu od 3 do 10 lat pozbawienia wolności.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *