Zespół Myasta doczekał się pierwszego teledysku [WIDEO]

Box2 Wiadomości
Fot. materiały promocyjne

Formacji, skupiającej muzyków z Torunia, Chełmna i Bydgoszczy, nie trzeba przedstawiać. Głośno zrobiło się o nich po tym, jak wygrali konkurs radiowej Czwórki, pokonując ponad 300 zespołów. Teraz pracują nad debiutancką płytą, której premiera zaplanowana jest na 6 listopada.

Przed grupą otworzyły się duże możliwości. “Czeka ich duża kariera, a my będziemy ich wspierać z całych sił, bo to muzyczni ambasadorzy naszego regionu”, zapewniał Paweł Marwitz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu, gdzie zespół ma salę prób.

REKLAMA

W ramach nagrody w konkursie Myasta nagrywa debiutancką płytę (premiera już 6 listopada!), a także bierze udział w profesjonalnej kampanii promocyjnej. Składa się na nią m.in. stworzenie dwóch teledysków. Oba kręcone są w Unisławiu. Brali w nich udział dzieci i młodzież z gminy Unisław i okolic. Prace nad pierwszym z nich już się zakończyły. Chodzi o klip “Tańcz”, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i już po czterech dniach od premiery zdobył ponad 11 tys. wyświetleń.

Prace nad drugim teledyskiem dobiegają końca. Projekt drugiego klipu finansowany jest przez gminę Unisław. Klip Maksyma i Mariusza Ziembów będzie dużą promocją dla samorządu, ponieważ pojawią się w nim lokalne zabytki, przyroda i infrastruktura. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *