Zespół Boys gwiazdą Lubickiego Lata 2019

Box2 Lubicz
Fot. oficjalna strona zespołu

Do ich przebojów tańczy cała Polska. Za miesiąc zespół Boys zagra podczas Lubickiego Lata! To jednak niejedyna atrakcja, która przygotowana zostanie w ramach gminnej zabawy. Czego możemy się spodziewać?

W tym roku Lubickie Lato odbędzie się 24 sierpnia. Impreza od lat organizowana jest na boisku przy Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym oraz pasażu przy amfiteatrze na pl. Niepodległości. Udział w niej biorą tysiące mieszkańców gminy i powiatu toruńskiego. 

REKLAMA

– Pierwsze stoiska otwarte zostaną o godz. 14.00 – informuje Jarosław Nadolski z Urzędu Gminy Lubicz. – Na tę okazję przygotujemy również mnóstwo atrakcji: przy szkole stanie miasteczko pełne dmuchańców, strefa animacji dla dzieci i plac do jazd testowych pitbike. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konkursach, oglądać występy zespołów muzycznych i zajrzeć do strefy gastronomicznej. 

Tradycyjnie przed publicznością zaprezentują się wszystkie sołectwa gminy oraz strażacy i medycy. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Boys, zespół grający muzykę disco polo. W swoim dorobku ma takie hity jak „Jesteś szalona”, „Wolność” i „Chłop z Mazur”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *