Zderzenie osobówki z autobusem pod Toruniem. Jedna osoba nie żyje

112 Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Łukasz Piecyk, zdjęcie ilustracyjne/Google Maps

W Pędzewie (gmina Zławieś Wielka) ok. godz. 15 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. – Jedna osoba poniosła śmierć. Droga zablokowana – informuje straż pożarna.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 15 w miejscowości Pędzewo (gmina Zławieś Wielka) na drodze krajowej nr 80 między Toruniem a Bydgoszczą. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

REKLAMA

Droga krajowa nr 80 jest zablokowana – między Złąwsią Wielką a Pędzewem. – Do zdarzenia zadysponowano dziewięć zastępów straży pożarnej – czytamy w komunikacie straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14.52. 

– Jadący od strony Torunia kierowca forda escorta zderzył się czołowo z autobusem, który jechał od strony Bydgoszczy – informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. – Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Osobom jadącym autobusem nic się nie stało. Droga krajowa nr 80 na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Objazdy są kierowane przez Zarośla Cienkie i Złąwieś Wielką. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratorskim.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *