Zbliżają się wirtualne turnieje szachowe dla dzieci i młodzieży z gminy Łubianka

Box2 Łubianka Wiadomości
Fot. Pixabay

UKS “Bałagany” we współpracy ze Szkołą Podstawową w Łubiance organizują dla dzieci i młodzieży z gminy wirtualne turnieje szachowe z okazji Andrzejek, Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na platformie internetowej.

Turniej andrzejkowy odbędzie się 29 listopada, mikołajkowy 6 grudnia, a świąteczny 13 grudnia. Wszystkie rozpoczną się o 16.00 i potrwają do 18.00. UKS “Bałagany” i SP Łubianka zaprasza do udziału wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy, bez względu na posiadaną kategorię szachową. Punktacja generalna i klasyfikacja prowadzona będzie w 4 kategoriach wiekowych. Trzy pierwsze osoby w każdej kategorii otrzymają medale i puchary, ufundowane przez UKS “Bałagany”.

REKLAMA

Turnieje będą rozgrywanie wirtualnie na platformie lichess.org w systemie szwajcarskim na dystansie 7 rund, ale w nieco skróconym czasie – 7 minut + 2 sekund na zawodnika. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w turnieju? Zarejestrować się na platformie. Więcej szczegółów i regulamin na stronie Urzędu Gminy Łubiana.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *