Zaszczep się z OSP. Szczepionkobus przyjedzie do Łążyna i Skłudzewa

Box1 Wiadomości Zławieś Wielka
Fot. KM PSP Toruń

Trwa ogólnopolska akcja #Szczepimy się z OSP. W ramach programu jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu toruńskiego organizują akcję szczepienia w autobusie jednostki OSP Toruń – Bielawy. Najbliższa akcja już w niedzielę 8 sierpnia.

Mieszkańcy gminy Zławieś Wielka już w najbliższą niedzielę 8 sierpnia będą mieli możliwość zaszczepić się przeciwko COVID-19 bez konieczności wcześniejszej rejestracji w ramach akcji #Szczepimy się z OSP. Szczepionkobus zawita do dwóch gminnych miejscowości, dzięki współpracy jednostek OSP Łążyn, OSP Toruń – Bielawy, OSP Grota oraz Lecznic Citomed. Autobus szczepionkowy stanie w godz. 8.30-11.30 przy budynku remizy OSP Łążyn, a następnie w godz. 12.00 – 13.30 przy kaplicy w Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie. Pracownicy Citomedu szczepić będą dwudawkową szczepionką Pfizer lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Dla grupy wiekowej 12-17 lat przewidziana jest szczepionka Pfizer.

REKLAMA

Pacjentom, którzy ze względów zdrowotnych nie będą w stanie dotrzeć do punktu szczepień, zorganizujemy szczepienie w domu. Nasz zespół przyjedzie do Was całkowicie za darmo. Wystarczy zgłosić taką potrzebę pod numerem telefonu: 782 500 207, poprzez sołtysów, wiadomość na messengerze naszej OSP lub w dzień szczepienia bezpośrednio w autobusie – informuje OSP Łążyn w mediach społecznościowych.

Osoby, które nie dadzą rady zaszczepić się w najbliższą niedzielę, nie muszą się martwić. Szczepionkobus będzie pojawiał się na terenie gminy Zławieś Wielka cyklicznie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *