Zanurkował i się nie wynurzył. Akcja ratunkowa na jeziorze w Józefowie

Box2 Lubicz
Fot. nadesłane

Dramatyczne chwile nad jeziorem w Józefowie. W miniony piątek (19 lipca) ratownicy uratowali życie kilkuletniemu chłopcu, który bawiąc się w nurkowanie, przez dłuższą chwilę nie wypływał na powierzchnię. Jak się okazało, leżał on bez ruchu pod wodą, przy dnie.

Mały plażowicz bawił się w strefie dla nieumiejących pływać. Jeden z ratowników zauważył niepokojąco długi okres pozostawania chłopca pod wodą. Zdecydował o podjęciu akcji ratunkowej. Po wyłowieniu dziecka z jeziora i resuscytacji, ratownicy przekazali malca pod opiekę rodzicom.

REKLAMA

3 thoughts on “Zanurkował i się nie wynurzył. Akcja ratunkowa na jeziorze w Józefowie

  1. Co za bzdury…..Wyssane z palca informacje napisane w celu podpicowania artykułu. Byłem przy tej akcji. Nie było żadnej resuscytacji. Poza tym dziecko nie bawiło się w żadne nurkowanie tylko dostało ataku padaczki. Następnym razem przed napisaniem takich bzdur niech kochana redakcja sprawdzi dokładnie informacje.

    1. He he, przecież tam żadnej resuscytacji nie było. Ratownicy spytali czy wszystko “wporzo” dzieciaka, inni ludzi okryli go ręcznikami, matka go wzięła i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *