Zakończył się konkurs w SP Ostaszewo. Znamy zwycięzców

Box2 Łysomice Powiat toruński Wiadomości
Fot. Szkoła Podstawowa w Ostaszewie

Szkolny konkurs plastyczno-recytatorski w Szkole Podstawowej w Ostaszewie miał na celu przybliżyć dzieciom sylwetkę Jana Marcina Szancera. Jury nie miało łatwego zadania, bo uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i talentem. Ostatecznie nagrodzono aż 24 osoby.

Konkurs plastyczno-recytatorski pn.: “Jan Marcin Szancer. Król ilustratorów, malarz dziecięcych marzeń, kreator baśniowych światów” przypominał twórczość Jana Marcina Szancera, grafika, rysownika i ilustratora książek dla dzieci. Nagrody, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Toruniu, przyznawane były w dwóch kategoriach – plastycznej i poetyckiej z podziałem na dwie grupy wiekowe.

REKLAMA

W konkursie plastycznym w I kategorii wiekowej zwyciężyli Zofia Chamela, Krystian Kaczorek i Oliwia Jarosińska, a wyróżnienia otrzymali Marcela Grzeszkiewicz, Wiktoria Abramowicz i Blanka Zielińska. W II kategorii wiekowej zwyciężyli Maja Zając, Zuzanna Owczarczyk i Filip Waliszewski, a wyróżnienia otrzymali Aleksandra Klukowska, Agata Chrzanowska i Kacper Zając.

W konkursie poetyckim w I kategorii wiekowej zwyciężyli Nikolas Kołecki, Hubert Łagodziński i Wiktoria Hartowicz, a wyróżnienia otrzymali Franciszek Wężyk, Zofia Chamela i Tomasz Gęźlikowski. W II kategorii wiekowej zwyciężyli Jakub Paziewski, Karol Dziubak i Weronika Zielińska, a wyróżnienia otrzymali Aleksandra Klukowska, Dawid Abramowicz i Martyna Kontowicz.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *