Zakład w Kowrozie doceniony w Agrolidze 2021

Box2 Łysomice Wiadomości
fot. Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

Ogłoszono laureatów tegorocznej edycji Agroligi. Wśród nich znalazł się Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie (gm. Łysomice). Anna i Piotr Doligalscy otrzymali gratulacje od władz samorządowych powiatu.

Agroliga 2021 na etapie wojewódzkim jest organizowana przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Celem tego konkursu jest upowszechnianie przedsiębiorczości i stosowania nowoczesne rozwiązania technologiczno-produkcyjne przez rolników z regionu. Agroliga odbywa się od 28 lat. Jej krajowy etap odbywa się pod patronatem Redakcji Programów Rolniczych TVP.

REKLAMA

W tegorocznej edycji konkursu w gronie laureatów znaleźli się mieszkańcy powiatu toruńskiego – Anna i Piotr Doligalscy, którzy prowadzą Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie. Uczestników konkursu typują pracownicy KPODR, natomiast do wojewódzkiego finału zakwalifikowano podmioty, które były wyróżnione w tzw. Podregionach: bydgoskim, toruńskim i włocławskim.

Uroczysta gala odbyła się w Minikowie, w siedzibie KPODR. Gratulacje od starosty toruńskiego przekazała wiceprzewodnicząca rady powiatu Mirosława Kłosińska. Wręczyła ona laureatom z ZPR w Kowrozie ministację meteorologiczną.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *