Zaginęła 57-latka z Małej Nieszawki. Wyszła z domu 19 stycznia

Box1 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. nadesłane

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu poszukują 57-letniej Haliny Michałkiewicz z Małej Nieszawki. Kobieta wyszła z domu we wtorek 19 stycznia i do tej pory nie wróciła. Osoby, które znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt.

Kobieta wyszła z domu przy ul. Toruńskiej w Małej Nieszawce we wtorek 19 stycznia ok godz. 7:00 i poszła na pobliski przystanek autobusowy, skąd miała udać się do centrum Torunia.

REKLAMA

Kobieta ma 165 cm wzrostu, krępą budowę ciała i brązowe proste włosy do ramion. Wychodząc z domu, była ubrana w jasną wełnianą czapkę, fioletową kurtkę długości 3/4, czarne spodnie.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń – Podgórz, ul. Poznańska 127/129, telefon: 47 754 24 70 lub 112, e-mail: dyzurny-torun-podgorz@bg.policja.gov.pl.

– W szczególności prosimy o kontakt osoby, które w dniu 19.01.2021 r. około godz. 7.00 i 7.30 jechały autobusem firmy Arriva przez Wielką Nieszawkę i Małą Nieszawkę w kierunku Torunia – apeluje toruńska policja.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *