Zaginął 47-latek z Chełmży

Box1 Chełmża Wiadomości

Poszukiwany jest Arnold Beszczyński, 47-latek mieszkający w Chełmży. Ostatni raz widziani był w poniedziałek, 17 maja. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Funkcjonariusze z komisariatu w Chełmży prowadzą poszukiwania mężczyzny, który wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. 3 Maja w Chełmży 17 maja około godz. 18:00. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionego: 175 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, krótkie siwe włosy, nos na grzbiecie lekko wklęsły, oczy niebieskie, widoczne ubytki w uzębieniu. Na lewym ramieniu tatuaż – tribal. W momencie zaginięcia ubrany w szarą koszulkę z czarno-żółtym logo „batman”, szare sztruksy zwężane przy nogawce, sportowe niebiesko-szare buty z ozdobnymi zamkami po bokach.

REKLAMA

Osoby, które wiedzą, gdzie przebywa Arnold Beszczyński, lub też mogą udzielić jakichkolwiek informacji przydatnych w poszukiwaniach, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny komisariatem policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *