Zadbaj o swoją kondycję i weź udział w cyklu pieszo-rowerowych wycieczek

Gmina Chełmża Wiadomości
Fot. Pixabay

Zbliża się wiosna, a wraz z nią kolejna edycja programu „Gmina Chełmża – Zdrowa Gmina”. To świetna okazja, by zadbać o swoją kondycję. 

– Na sportową aktywność zawsze jest dobry czas, a wiosną w szczególności – przekonuje Katarzyna Orłowska z Urzędu Gminy. – My tradycyjnie proponujemy cykl wycieczek pieszych i rowerowych, a do tego współzawodnictwo, czyli gminne turnieje tenisa, siatkówki halowej i plażowej, piłki nożnej. Pierwsza wycieczka piesza będzie 3 marca. Zbiórka uczestników przy szkole w Sławkowie o godz. 14.00. Z kolei tegoroczne turnieje sportowe zainauguruje 10 marca siatkówka o Puchar Wójta Gminy Chełmża.

REKLAMA

Wydarzeń rekreacyjnych i sportowych będzie oczywiście więcej – będziemy o nich pisać na bieżąco w „PT”. Dużym zainteresowaniem cieszy się zawsze coroczny wyjazd w dalsze zakątki regionu. Tym razem w dniach 5-6 kwietnia można będzie zwiedzić Pojezierze Brodnickie. Zapisy do Rytychbłot pod nr. tel. 787 965 248. Udział kosztuje 100 zł.  

Kto nie chce tak długo czekać, już teraz może dołączyć do Morsów Gminy Chełmża. Wspólna kąpiel w każdą sobotę o godz. 8.15 w Zalesiu.  

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *