Z kijami napadli na samochód. Kierowcy udało się odjechać

112 Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Podpis pod zdjęciem
fot. Pixabay.com

Najpierw zablokowali drogę, a następnie, uzbrojeni w kije, zaatakowali nadjeżdżający samochód. Kierowcy na szczęście udało się wycofać i wezwać policję. Do takiej sytuacji doszło wczoraj na drodze między Cegielnikiem a Rozgartami w gminie Zławieś Wielka.

O całym zdarzeniu mężczyzna poinformował na portalu społecznościowym Facebook:

REKLAMA

 

Jak udało się nam ustalić, na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji, który zebrał od poszkodowanego zeznania. Szczegóły całego zdarzenia przedstawił nam sam kierowca.

– Jadąc drogą między Cegielnikami a Rozgartami, na drodze pojawił się nieznany mi człowiek – relacjonuje mężczyzna, prosząc o anonimowość. – Nie miałem możliwości go wyminąć. Zatrzymałem więc pojazd. Nagle samochód okrążyło z przodu kilku mężczyzn z kijami. Zdecydowałem się wrzucić wsteczny bieg i odjechać. Dopiero po ok. 500 m zatrzymałem się i wezwałem pomoc.

W momencie gwałtownego zatrzymania w pojazd kierowcy wjechał rowerzysta, poważnie uszkadzając samochód.

– Sprawa obecnie jest wyjaśniana, potwierdzić mogę, że takie zdarzenie miało miejsce – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Więcej szczegółów będę mogła przekazać wkrótce.

Funkcjonariusze sprawdzą m.in. kim są mężczyźni, którzy zablokowali poszkodowanemu przejazd oraz jaki był powód tego zachowania.

Do sprawy wrócimy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *