Z kijami napadli na samochód. Kierowcy udało się odjechać

112 Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Podpis pod zdjęciem
fot. Pixabay.com

Najpierw zablokowali drogę, a następnie, uzbrojeni w kije, zaatakowali nadjeżdżający samochód. Kierowcy na szczęście udało się wycofać i wezwać policję. Do takiej sytuacji doszło wczoraj na drodze między Cegielnikiem a Rozgartami w gminie Zławieś Wielka.

O całym zdarzeniu mężczyzna poinformował na portalu społecznościowym Facebook:

REKLAMA

 

Jak udało się nam ustalić, na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji, który zebrał od poszkodowanego zeznania. Szczegóły całego zdarzenia przedstawił nam sam kierowca.

– Jadąc drogą między Cegielnikami a Rozgartami, na drodze pojawił się nieznany mi człowiek – relacjonuje mężczyzna, prosząc o anonimowość. – Nie miałem możliwości go wyminąć. Zatrzymałem więc pojazd. Nagle samochód okrążyło z przodu kilku mężczyzn z kijami. Zdecydowałem się wrzucić wsteczny bieg i odjechać. Dopiero po ok. 500 m zatrzymałem się i wezwałem pomoc.

W momencie gwałtownego zatrzymania w pojazd kierowcy wjechał rowerzysta, poważnie uszkadzając samochód.

– Sprawa obecnie jest wyjaśniana, potwierdzić mogę, że takie zdarzenie miało miejsce – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Więcej szczegółów będę mogła przekazać wkrótce.

Funkcjonariusze sprawdzą m.in. kim są mężczyźni, którzy zablokowali poszkodowanemu przejazd oraz jaki był powód tego zachowania.

Do sprawy wrócimy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *