Wyślij zdjęcie i pomóż udekorować stronę gminy Obrowo

Box2 Obrowo Wiadomości
fot. Pixabay.com

Gmina Obrowo zaprasza do wzięcia udziału w udekorowaniu swojej strony internetowej zdjęciami w świątecznym klimacie. Inicjatywa powstała z okazji zbliżającej się Wielkanocy.

Zdjęcia prezentujące pisanki, rękodzieła, dekoracje świąteczne oraz wielkanocne prace plastyczne dzieci posłużą do utworzenia kolażu, który przyozdobi stronę internetową gminy. Udostępnione zostaną one również na gminnych profilach na Facebooku.

REKLAMA

– Wiemy, że ta Wielkanoc będzie inna niż wszystkie – mówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. – Mimo to spróbujmy cieszyć się nią wspólnie. Zachęcam Państwa do przesyłania do nas zdjęć pokazujących Państwa pisanki, rękodzieła, dekoracje świąteczne oraz oczywiście wielkanocne prace plastyczne dzieci. Z najpiękniejszych zdjęć stworzymy kolaż, którym udekorujemy naszą stronę internetową. Zdjęcia pokażemy też na naszych profilach facebookowych.

Zdjęcia w dowolnym wymiarze i formacie można przesyłać do środy 8 kwietnia. Jak?

  • na adres e-mailowy: fb@obrowo.pl
  • w komentarzach pod postem o wielkanocnej akcji gminy, zamieszczonym na portalu społecznościowym Facebook na profilach „Obrowo – nasza gmina”,
  • poprzez przycisk „Wyślij wiadomość” na profilu „Obrowo – nasza gmina”.

Autorzy najpiękniejszych zdjęć otrzymają słodkie upominki, które zostaną wręczone po trwającej epidemii koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *