Wypadek w Ostaszewie. Znamy szczegóły zderzenia [ZDJĘCIA]

112 Box2 Łysomice
Fot. KMP Toruń

Znamy szczegóły wczorajszego wypadku, do którego doszło na DK nr 91 w Ostaszewie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu PKS, jedna osoba została poważnie ranna.

Do zdarzenia doszło chwilę po godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki volkswagen, jadąc z  Torunia w kierunku Ostaszewa, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym autobusem marki setra.

REKLAMA

– Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został wyrzucony na ten sam pas ruchu, który poruszał się pierwotnie i uderzył w kolejny pojazd marki toyota auris – relacjonuje przebieg wypadku podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem marki volkswagen z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do jednego z toruńskich szpitali.

Szczegóły i okoliczności zdarzenia badają policjanci, prosząc o pomoc wszystkich świadków. Ci zgłaszać się mogą osobiście na Komisariat Policji w Chełmży (ul. Sądowa 2) lub dzwoniąc pod nr tel. 56 657 19 00, 56 641 23 68 lub 23 69.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *