Wypadek w Ostaszewie. Znamy szczegóły zderzenia [ZDJĘCIA]

112 Box2 Łysomice
Fot. KMP Toruń

Znamy szczegóły wczorajszego wypadku, do którego doszło na DK nr 91 w Ostaszewie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu PKS, jedna osoba została poważnie ranna.

Do zdarzenia doszło chwilę po godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki volkswagen, jadąc z  Torunia w kierunku Ostaszewa, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym autobusem marki setra.

REKLAMA

– Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został wyrzucony na ten sam pas ruchu, który poruszał się pierwotnie i uderzył w kolejny pojazd marki toyota auris – relacjonuje przebieg wypadku podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP Toruń

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem marki volkswagen z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do jednego z toruńskich szpitali.

Szczegóły i okoliczności zdarzenia badają policjanci, prosząc o pomoc wszystkich świadków. Ci zgłaszać się mogą osobiście na Komisariat Policji w Chełmży (ul. Sądowa 2) lub dzwoniąc pod nr tel. 56 657 19 00, 56 641 23 68 lub 23 69.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *