Wypadek w Obrowie. Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

112 Box2 Chełmża Czernikowo Gmina Chełmża Łubianka Lubicz Łysomice Obrowo Wiadomości Zławieś Wielka
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

– Na łuku drogi przy stacji benzynowej kierowca stracił panowanie nad pojazdem i auto dachował w rowie – oto wstępne ustalenia toruńskiej policji w sprawie dzisiejszego nocnego wypadku w Obrowie.

Dyżurny toruńskiej komendy policji telefoniczne zgłoszenie o wypadku przy stacji paliw w Obrowie otrzymał tuż po północy. Natychmiast w to miejsce skierował policjantów z drogówki. Policjanci i przedstawiciele pozostałych służb pracowały przy tym wypadku do wczesnych godzin porannych.

REKLAMA

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-letni kierowca opla corsy jadąc od strony Czernikowa w kierunku Torunia, nagle na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, co spowodowało jego dachowanie w rowie – relacjonuje Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy toruńskiej policji. – W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca tego auta oraz pasażer, którego tożsamość w tej chwili jest ustalana przez policjantów.

Dodatkowo autem podróżowało pięć kolejnych osób. Zaraz po wypadku do toruńskich szpitali trafiło dwóch 16-letnich chłopców i 24-letni mężczyzna. Nadto do toruńskiej izby wytrzeźwień trafił 32-letni pasażer, a do policyjnego aresztu 29-latek, który okazał się być osobą poszukiwaną.

Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w prowadzonym śledztwie proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu: ul. Grudziądzka 17 lub pod tel. 56 641 26 07, 56 641 26 09, 112 lub 997.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

4 thoughts on “Wypadek w Obrowie. Jest relacja policji [ZDJĘCIA]

  1. Rysiu debilu mysliz ze nie wiemy ze jesteś z steklinka.pilnuj te kaczki swoje bo je porozjeżdzają i jeszcze ktoś przeznie zginie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *