Wypadek w Chełmnie. Motorowerzystka uderzyła w latarnię

112 Wiadomości
Fot. KPP w Chełmnie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę 15 sierpnia ok. godz. 18.30 na ul. Powiśle w Chełmnie. Na motorowerze jechały dwie kobiety – 52-latka oraz 60-latka. Nagle, kierująca pojazdem straciła nad nim kontrolę i uderzyła w drzewo.

Przyczyny zdarzenia ustalają teraz policjanci. Kierującej motorowerem, za spowodowanie wypadku, grozi teraz do 3 lat więzienia, a jeśli się okaże, że była ona nietrzeźwa – nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.

REKLAMA

– Dwie kobiety wyruszyły w podróż motorowerem, jednak ich jazda nie trwała zbyt długo. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów kierująca 52-latka uderzyła w przydrożną latarnię. Całe zajście widział świadek, który wezwał pomoc. W związku z obrażeniami, które odniosła kierująca i jej 60-letnia pasażerka, obie kobiety przewieziono do szpitala. Od sprawczyni zdarzenia została pobrana krew do badania w celu określenia stanu trzeźwości w chwili wypadku. Od jego wyniku zależy, jaki zarzut usłyszy kobieta – opisuje asp. Dorota Lewków, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *