Wypadek na DK 10. Jedna osoba nie żyje

112 Box1 Czernikowo Powiat toruński
Fot. Łukasz Piecyk

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Steklin doszło do wypadku. W jego wyniku jedna osoba poniosła śmierć. Jest to już drugi śmiertelny wypadek w tym miejscu w ciągu ostatnich dwóch tygodni. 

– Kierujący audi 21-latek jadąc od strony Torunia w kierunku Lipna zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam uderzył w niego jadący z naprzeciwka peugeot. Kierujący audi poniósł w tym zdarzeniu śmierć. Kierujący peugeoutem trafił do szpitala. Policjanci ustalają pod nadzorem prokuratury wszystkie przyczyny, okoliczności i przebieg tego zdarzenia – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

REKLAMA

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej. Droga jest już przejezdna. To nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu. Dwa tygodnie temu na DK 10 w Steklinie miał miejsce wypadek, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby.

Tagged

1 thought on “Wypadek na DK 10. Jedna osoba nie żyje

  1. Polecam osobie poszkodowanej, która w wyniku wypadku doznała obrażeń ciała, skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.