Wylicytuj spotkanie z grupą Weles i wspomóż WOŚP

Box2 Wiadomości
Fot. ilustracyjne / Pixabay

Grupa historyczno-eksploracyjna Weles z Małej Nieszawki postanowiła wesprzeć tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na specjalnie w tym celu utworzonej aukcji pasjonaci historii mogą licytować spotkanie z członkami Weles i wspólne poszukiwanie skarbów.

Weles zyskało duży rozgłos po odkryciu tzw. Skarbu z Cierpic. Znalezisko walczy o tytuł Archeologicznej Sensacji 2020 r. Głosy można oddawać tylko do 10 stycznia.

REKLAMA

Członkowie grupy chętnie angażują się w akcje charytatywne, m.in. w tegoroczny WOŚP. W popularnym serwisie aukcyjnym do 17 stycznia licytować można “Poszukiwanie historii i skarbów z grupą Weles”. Uzyskaną sumę grupa w całości przekaże na 29. Finał WOŚP – Finał z głową. Co konkretnie można wylicytować? Spotkanie z członkami grupy i wspólne poszukiwania artefaktów za pomocą wykrywacza metalu. Voucher na wspólne poszukiwania będzie można wykorzystać w dowolnym momencie. Posiadanie własnego wykrywacza nie jest konieczne, a po zakończonych poszukiwaniach można liczyć na ognisko z kiełbaskami i… kilka innych niespodzianek.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *