Wpłaty kolejnej raty podatku w Łysomicach. Będą obowiązywać zmiany

Box2 Łysomice Wiadomości
fot. Pixabay

Zbliża się termin przyjmowania II raty podatku z tytułu podatku rolnego, od nieruchomości i leśnego za rok 2020 r. w gminie Łysomice. Tylko w sześciu sołectwach będzie możliwe gotówkowe przekazanie wpłaty. Włodarze zachęcają jednak wszystkich mieszkańców do dokonywania wpłat na konto bankowe, co pozwoli zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa epidemicznego.

Wpłaty II raty podatku w formie gotówkowej będą przyjmowane w piątek 15 maja w świetlicach wiejskich sołectw Gostkowo, Kamionki Duże, Łysomice, Ostaszewo, Turzno i Wytrębowice. Konieczne będzie przestrzeganie określonych zasad, m.in. zachowywanie co najmniej 2-metrowego odstępu pomiędzy osobami, wchodzenie do budynku pojedynczo, zasłanianie ust i nosa, dezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku, przekazywanie pieniędzy i potwierdzenia w rękawiczkach. Mieszkańcy tych sześciu sołectw mogą dokonać także wpłat na indywidualne konto bankowe lub na rachunek bankowy Urzędu Gminy 89 9511 0000 2002 0032 0267 0001.

REKLAMA

Mieszkańcy pozostałych sołectw nie będą mieli możliwości bezpośredniego przekazania raty podatku swoim sołtysom. Jedynym dostępnym dla nich rozwiązaniem będzie wpłacanie podatku na indywidualny rachunek bankowy lub na rachunek bankowy Urzędu Gminy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.