WOŚP zagra w gminie Czernikowo. Co jest w planach?

Box1 Czernikowo Wiadomości
Tak wyglądał 28. Finał WOŚP w zeszłym roku. Fot. nadesłane

Zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Finał z Głową. Mieszkańcy gminy Czernikowo, jak co roku, będą mieli okazję, aby wesprzeć największą, ogólnopolską akcję charytatywną. Planowana jest kwesta, sprzedaż gadżetów i licytacje on-line. Nie zabraknie także słynnej grochówki i bigosu.

Tegoroczne wydarzenia WOŚP-owe musiały zmienić formułę ze względu na obostrzenia epidemiczne.

REKLAMA

Zgodnie z regulaminem i wytycznymi Fundacji WOŚP oraz służb sanitarnych nie możemy przeprowadzić wielu dotychczasowych akcji w takiej formie, jak dawniej. W tegorocznym Finale będziemy grać głównie zdalnie poprzez profil WOŚP Czernikowo na Facebooku. Na bieżąco przez FB będziemy prezentować nasze gadżety do licytacji oraz do bezpośredniego zakupu – informują przedstawiciele sztabu WOŚP Czernikowo.

A co będzie się działo na terenie gminy w niedzielę 31 stycznia podczas 29. Finału WOŚP? W miejscowościach Makowiska, Osówka i Steklin planowana jest kwesta i sprzedaż gadżetów. W Mazowszu także będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami, a na parkingu przy szkole od 8.30 wydawany będzie słynny bigos. W Czernikowie z kolei zaplanowano sprzedaż piłek z autografami AMP, a już od soboty 30 stycznia przy OSP Czernikowo także strażackiej grochówki. Wszystko w oprawie muzycznej i przy zachowaniu reżimu sanitarnego – obowiązuje dystans społeczny i maseczki. Do grochówki należy przynieść własne pojemniki.

Wpłat na sztabowe konto można dokonywać tutaj: 62 9537 0000 2003 0030 2579 0009, wpisując w tytule: “29. Finał WOŚP”. Warto także odwiedzić fanpage i wziąć udział w licytacjach.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *