WOŚP w gminie Zławieś Wielka: Kup pakiet i idź na spacer

Box2 Wiadomości Zławieś Wielka
Fot. Urząd Gminy Zławieś Wielka

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Zławieś Wielka zaprasza na “spacer z głową”. To pomysł sztabowców na tegoroczny finał akcji, który ze względów epidemicznych nie mógł zostać zorganizowany w tradycyjnej formie. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w “spacerze z głową”?

Wystarczy zakupić pakiet startowy “spaceru z głową” i w dniu 29. Finału WOŚP, czyli 31 stycznia 2021 r., wybrać się na spacer. W pakiecie znajdują się WOŚP-owe gadżety, m.in. czerwone serduszko, bawełniana torba, lampka do biegania, odblaski, długopis, notes i kubek. W części pakietów znajdują się także smycze i flagi WOŚP. Liczba pakietów jest jednak ograniczona, więc trzeba się spieszyć! Można dzwonić pod nr tel.: 509 600 102 lub napisać na: gazeta@zlawies.pl. Pakiety będą do odbioru w Urzędzie Gminy Zławieś Wielka. Płatność za pakiet będzie można wrzucić do stacjonarnej puszki WOŚP w urzędzie lub przekazać na WOŚP-ową eSkarbonkę. Cały dochód trafi bezpośrednio na konto fundacji.

REKLAMA

Sztabowcy ze Złejwsi Wielkiej zachęcają, aby umieścić swoje zdjęcie ze spaceru (z obowiązkowym serduszkiem!) w dniu 29. Finału WOŚP na profilu facebookowym gminy.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *