Wójt gminy Czernikowo o zgromadzeniach: zachowujmy się tak, aby nie krzywdzić drugiego człowieka

Box2 Wiadomości
Fot. ilustracyjna / Łukasz Piecyk

Tomasz Krasicki, wójt gminy Czernikowo, odniósł się do protestów, które od wielu dni organizowane są w całej Polsce. Zgromadzenia nie omijają także gminy Czernikowo. Wójt zaapelował do mieszkańców o przestrzeganie zasad sanitarnych i poszanowanie dla drugiego człowieka.

Wójt Tomasz Krasicki przypomniał, wobec nasilającej się fali protestów i zgromadzeń, o zasadach sanitarnych i trudnej sytuacji epidemiologicznej. Zaapelował przy tym o poszanowaniu drugiego człowieka i pozbyciu się agresji ze słów i czynów.

REKLAMA

Mając na uwadze to, że wszyscy żyjemy ze sobą na co dzień, jesteśmy sąsiadami, szczególnie proszę o zaprzestanie wszelkich zachowań nacechowanych wulgaryzmami i negatywnymi emocjami – apeluje Tomasz Krasicki, wójt gminy Czernikowo. – Pamiętajmy o tym, aby walcząc o swoje prawa nie naruszać praw innych ludzi, a także nie narażać na niebezpieczeństwo współmieszkańców. Jeżeli w trudnym czasie pandemii chcemy być aktywni to zachowujmy się tak, aby nie krzywdzić drugiego człowieka, ani słowem, ani czynem.

Przypominamy, że w trakcie jednego z protestów, zorganizowanych w Czernikowie, doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *