Wielkie Serce Nieszawki. Świetna akcja mieszkańców gminy Wielka Nieszawka

Box2 Wiadomości Wielka Nieszawka
fot. Przemek Patyk

Świetną akcją związaną z 29 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy popisali się mieszkańcy gminy Wielka Nieszawka.

– We wcześniejszych finałach WOŚP, Mieszkańcy Gminy Wielka Nieszawka udowodnili, że mają Wielkie Serca. Ustawmy auta w kształt wielkiego serca i zdjeciem podziękujmy za szczodrość – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia “Wielkie Serce Nieszawki”.

REKLAMA

Akcja się udała. Mieszkańcy gminy nie tylko wykazali się dużą aktywnością, ale także zdolnościami manualnymi, które pomogły w odpowiednim ustawieniu swoich aut.

– W 29 Finale WOŚP, pomimo trudnego czasu pandemii, po raz pierwszy w naszej lokalnej historii grała cała Gmina Wielka Nieszawka (Brzoza, Cierpice, Mała i Wielka Nieszawka). Aby podkreślić i uhonorować ten fakt, postanowiłem zachęcić mieszkańców do wspólnego happeningu pod tytułem „Wielkie Serce Nieszawki”. Odzew był wspaniały, na parkingu przed CSiR Olender ustawiliśmy z 22 aut wielkie serce i uwieczniliśmy to fotografiami oraz zarejestrowaliśmy na wideo – powiedział pomysłodawca i organizator akcji, Michał Dąbrowski.

Gmina Wielka Nieszawka przekazała na rzecz WOŚP około 27 tysięcy złotych. Oznacza to, że wynik z zeszłego roku został przebity o blisko 4 tysiące złotych.

– Całe wydarzenie nie powiodłoby się, gdyby nie świetna współpraca z prezesem Olendra – Piotrem Ratke, a także operatorem podniebnego aparatu – Przemkiem Patykiem. Akcja była możliwa także dzięki zaangażowaniu i doskonałym humorom zmotoryzowanych uczestników. Wszystkim gorąco dziękuję! – dodał Michał Dąbrowski.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *