Wielkie serca do walki i pomocy zawodników A&W Team Obrowo

Box2 Obrowo Sport Wiadomości
fot. A&W Team Obrowo

Julia Szyjkowska i Grzegorz Błotnicki zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce na podium Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w formule Full Contact w kickboxingu. Z kolei młodsi klubowicze ruszyli do Silna, by dać pokaz swoich umiejętności na pikniku charytatywnym organizowanym dla Matildy cierpiącej na chorobę Charcota-Marie-Tootha.

W Szczecinku podczas mistrzostw najpierw walczył Grzegorz, zakończył pierwszą walkę przed czasem. W kolejnym pojedynku jego rywal okazał się nieznacznie lepszy i ostatecznie swój występ Grzegorz zakończył z brązowym medalem. Julia swoją pierwszą walkę stoczyła po przerwie i wzięła przykład z kolegi – wygrała przed czasem. Ostatecznie doszła do finału i podobnie jak starszy kolega po wyrównanej walce musiała uznać wyższość rywalki. W zawodach startowały również Wannessa Adamska i Natalia Maćkiewicz, ale tym razem nie udało się im zdobyć medali.

REKLAMA

Z kolei 10 zawodników drużyny z Obrowa wraz z Michałem Błotnickim w roli trenera wzięło udział w charytatywnym festynie dla Matildy w Silnie. W trakcie pokazu odbyła się rozgrzewka oraz kilka sparingów. Klub przypomina o możliwości zapisania się na trening dla Lenki wraz z zawodnikami, który odbędzie się już w najbliższy weekend. Na zgłoszenia czeka A&W Team Obrowo w wiadomości prywatnej na profilu społecznościowym Facebook.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.