Warsztaty tańca cygańskiego

Chełmża Wiadomości
fot. Pixabay

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubi tańczyć. Jest to jedna z naturalnych form ruchu, tak samo jak chodzenie. Dzięki tańcowi w naszym organizmie zaczynają wydzielać się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Mieszkańcy Chełmży mogą zapisać się na warsztaty tańca cygańskiego, które poprowadzi znana wokalistka i tancerka Patrycja Runo. Zajęcia odbędą się 5 listopada w siłowni No Limit Fitness. Koszt: 130 zł.

Patrycja Runo zasłynęła z takich piosenek jak „Do tańca i do różańca”, „Oj mama”, a także „Zabawa słowiańsko-cygańska”. Uczestniczki kursu nauczą się nowych umiejętności tańca z wykorzystaniem spódnic i rąk.

REKLAMA

Taniec cygański charakteryzuje się ekspresją, kolorami, szerokimi sukniami z falbanami, które robią ogromne wrażenie. Taniec taborowy, kiedyś wykonywany przy ognisku, obecnie przybrał formę scenicznego występu. 

Zajęcia odbędą się 5 listopada w sali od zumby siłowni No Limit Fitness przy ul. 3 Maja 18a w godz. 12.00-16.00. Zapisy przyjmowane są do 28 października pod nr. tel.: 519 647 774. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 130 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.