Warsztaty cyrkowe, angielski na wesoło i zabawy pamięciowe. W Unisławiu ruszają ferie

Powiat chełmiński
Fot. Pixabay

Dzieci i młodzież, którzy nie opuszczają Unisławia na okres dwóch tygodni ferii mogą je spędzić w unisławskim Gminnym Ośrodku Kultury.

W poniedziałek 14 stycznia ruszają zimowe zajęcia feryjne w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu. Odbywać się będą codziennie z wyjątkiem weekendu w godzinach od 10.30 do 14.00. Dla uczestników przygotowano cały szereg najróżniejszych propozycji.

REKLAMA

Będą warsztaty cyrkowe, uczące jak opanować kilka efektownych sztuk. Pokazy filmowe o poranku z repertuarem dla najmłodszych. Warsztaty ceramiczne dla tych, którzy lubią zajęcia plastyczne. Będzie angielski na wesoło dla chcących podnieść swoje umiejętności. Również dla tych, którzy w czasie ferii nie będą mieli nic przeciwko temu, by się nieco wysilić umysłowo, zorganizowane będą zabawy pamięciowe. Będzie również przedstawienie teatralne dla wszystkich. A wszystko połączy wspólny mianownik: kreatywność. 

Chętni, którzy będą jednak chcieli ruszyć się poza Unisław, będą mieli taką możliwość. Wezmą udział w dwóch wycieczkach do kina i do Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu. Ponadto uczestnicy zajęć poszerzą swoją praktyczną wiedzę o teatrze poprzez uczestnictwo w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu zawodowych aktorów.

Na te i na wiele innych atrakcji zapraszają GOK i GBP w Unisławiu. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. (56) 68 68 734. Warto podkreślić, że ilość miejsc jest ograniczona. O zapisach na poszczególne zajęcia decydować będzie kolejność zgłoszeń.

– Oferta jest bardzo wszechstronna – każdego dnia będzie coś innego – mówi Paweł Marwitz, dyrektor GOK-u w Unisławiu. – Szczególnie jednak chciałbym zachęcić do uczestnictwa w zajęciach z garncarstwa, które odbędą się u nas po raz pierwszy. Wykorzystamy w tym celu naszą pracownię garncarską. To w Unisławiu całkowita nowość i liczymy, że w związku z tym cieszyć się będą dużym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *