Walentynkowy konkurs w Obrowie rozstrzygnięty

Box2 Obrowo Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Znamy już zwycięzców walentynkowego konkursu w gminie Obrowo. Nagrodami były dwa podwójne zaproszenia na kolację w restauracji Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie. Pomysłowość uczestników konkursu okazała się jednak na tyle duża, że zdecydowano się na dodanie do puli nagród dodatkowych dwóch zaproszeń. 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba było polubić na facebooku profil Obrowo – nasza gmina i wykonać romantyczne zdjęcie ze swoją drugą połówką na tle budynku Urzędu Gminy. Szczególnie ceniona była pomysłowość i ukazanie walentynkowego charakteru. Termin nadsyłania fotografii minął 11 lutego. Dzień później zostali wyłonieni zwycięzcy, choć nie w takiej liczbie, jak zapowiadano. Z fundowanej przez restaurację Daglezjowy Dwór kolacji miały skorzystać dwie pary. Spośród nadesłanych zdjęć, komisja konkursowa wyłoniła cztery najciekawsze, z których mieli zostać wybrani zwycięzcy. 

REKLAMA

– Miałyśmy problem z wyborem dwóch najciekawszych zdjęć, ponieważ autorzy wszystkich czterech wyłonionych do finału wykazali się pomysłowością. Dużo zachodu musiało kosztować tych uczestników konkursu przygotowanie scenografii zdjęć i walentynkowych ozdób – mówi Małgorzata Gerus, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Obrowie, przewodnicząca Komisji. – Wezwany na pomoc wójt zdecydował, że ufunduje dwa dodatkowe zaproszenia na kolację. Rozstrzygnął tym samym nasz problem z wyłonieniem zwycięzców.

Dzięki wsparciu wójta Andrzeja Wieczyńskiego nie trzeba było rezygnować z nagradzania pomysłowości i z zaproszenia na kolację będzie mogło skorzystać dwa razy więcej par, niż zakładano. Laureatami zostali Paulina Dziewiątkowska, Beata i Wojciech Świeczkowscy, Wiktoria Kalinowska oraz Milena Stopa. Dodatkowo, wyróżnione zostały jeszcze dwa zdjęcia, autorstwa Anny i Przemysława Lewandowskich oraz Mileny i Mariusza Małeckich, którzy zostali nagrodzeni słodyczami. 

Zwycięskie fotografie:

Daglezjowy Dwór ugości cztery zwycięskie pary już jutro, gwarantując im wyjątkowy wieczór i niezapomniane przeżycia. Mieszczący się w Sąsiecznie w otoczeniu natury hotel jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację złożoną z dań kuchni myśliwskiej i polskiej – specjalności tamtejszej restauracji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *