Walentynkowy konkurs w Obrowie. Do wygrania romantyczna kolacja

Box2 Obrowo Wiadomości
Zdjęcie konkursowe musi być wykonane na tle Urzędu Gminy. Fot. Łukasz Piecyk

Dzień 14 lutego powszechnie kojarzony jest ze świętem zakochanych. Władze gminy Obrowo postanowiły wyciągnąć rękę do tych, których trafiła strzała amora i zorganizować Walentynkowy konkurs. Do wygrania romantyczna kolacja.

Dwa podwójne zaproszenia na Walentynkową kolację w restauracji Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie można zdobyć biorąc udział w konkursie organizowanym przez gminę Obrowo. Co trzeba zrobić, aby móc się o nie ubiegać? Wymagane jest polubienie facebookowego profilu gminy “Obrowo – nasza gmina”, a następnie zrobienie zdjęcia w klimacie Walentynek ze swoją drugą połówką, na tle budynku Urzędu Gminy. Zdjęcie należy przesłać do 11 lutego na facebooku w wiadomości prywatnej, klikając “Wyślij e-mail”. Do konkursu zaproszeni są nie tylko mieszkańcy gminy.

REKLAMA

Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców w środę, 12 lutego. Autorzy dwóch najciekawszych i najbardziej oryginalnych zdjęć, zawierających walentynkowe motywy, spędzą święto zakochanych przy wyjątkowej kolacji. Wyniki zostaną ogłoszone na facebookowym profilu gminy “Obrowo – nasza gmina”. Tam też na bieżąco publikowane będą wybrane spośród nadesłanych fotografii. Decydując się na udział w konkursie, wyrażamy więc zgodę na ich publikację, wraz z imieniem i nazwiskiem. W komisji konkursowej zasiądą kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Małgorzata Gerus, kierownik Gminnego Ośrodka Kultury, Anna Lutowska i specjalista ds. komunikacji Urzędu Gminy, Magdalena Krzyżanowska. Oceniać będą pomysłowość i “walentynkową słodycz” nadesłanych zdjęć.

Konkurs jest świetną okazją do promocji gminy, która prężnie się rozwija i z roku na rok przybywa w niej mieszkańców.

Obrowo to piękna gmina, położona wśród lasów, nad jeziorami, jednocześnie cicha i spokojna, ale też nowoczesna. Działki nie są u nas drogie, wiele terenów jest uzbrojonych. Przebiegająca przez gminę droga krajowa nr 10 oraz drogi wojewódzkie nr 258 i 269 zapewniają dobrą komunikację z Toruniem i innymi pobliskimi miejscowościami – mówi wójt gminy Andrzej Wieczyński. – Mieszkają u nas mili, serdeczni ludzie, którym my, urzędnicy, chętnie służymy pomocą. Zresztą, nasz urząd słynie z otwartości, uprzejmości i profesjonalizmu pracowników. Dlatego, jak zakochać się i zamieszkać, to tylko u nas w Obrowie. Obrowo – nasza gmina.

W Obrowie nietrudno zamieszkać. Nietrudno też się w nim zakochać. Najlepiej pokazują to liczby. W gminie zameldowanych jest obecnie 17 200 osób, a to aż o 550 osób więcej niż w zeszłym roku. Rozwój okolicy podkreśla jeszcze bardziej fakt, że w 2001 roku Obrowo liczyło sobie zaledwie 8 260 zameldowanych mieszkańców. Wyraz miłości, nie tylko dla gminy, ale i dla wybranki bądź wybranka swojego serca można dać poprzez wzięcie udziału w konkursie. Wygrana romantyczna kolacja może okazać się dowodem na to, że najlepszą drogą do serca, jest żołądek. 

Sponsor konkursu i fundator nagród, hotel i restauracja Daglezjowy Dwór położony jest 20 km od Torunia, w otoczeniu natury. Zielona okolica wprowadza w relaksacyjny nastrój. Jest to miejsce doskonałe do wypoczynku i miłego spędzenia czasu dla całej rodziny. Specjalnością tamtejszej restauracji są dania kuchni myśliwskiej i polskiej. To właśnie tam, 14 lutego, dwie zwycięskie pary zjedzą walentynkową kolację, w niepowtarzalnej atmosferze. Nietuzinkowy wystrój podkreśli romantyczny nastrój wieczoru, który w połączeniu z bogactwem smaków na talerzach, zapewni laureatom konkursu niezapomniane przeżycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *