W Unisławiu powstanie klub dziecięcy. Zbliża się nabór uczestników

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay

Gmina Unisław i Unisławska Spółdzielnia Socjalna rozpoczynają realizację projektu pn.: ” Utworzenie klubu dziecięcego w Gminie Unisław”. Klub dziecięcy rozpocznie swoją działalność już w marcu, a rodzice chętni do uczestnictwa będą mogli złożyć dokumenty rekrutacyjne od 8 do 19 lutego 2021 r.

Projekt realizowany jest w ramach RPO na lata 2014-2020 i ma wspierać godzenie życia zawodowego i rodzinnego oraz przyczyniać się do aktywizacji zawodowej. Realizacja projektu pochłonie ponad 900 tys. zł. Obejmie on swoim zasięgiem 24 rodziców dzieci do lat 3, mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie gminy Unisław. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo (w tym przebywających na urlopie wychowawczym), a także do osób pracujących, sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.

REKLAMA

Wszyscy rodzice, chętni aby zapisać swoje dziecko do Klubu Dziecięcego, muszą w dniach 8-19 lutego 2021 r. złożyć dokumenty rekrutacyjne do Urzędu Gminy w Unisławiu – tam też będą dostępne druki. Klub Dziecięcy ma ruszyć 1 marca 2021 r.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *