W nocy doszło do tragicznego wypadku na DK 10. Przeżyło dziecko…

112 Box2 Województwo

W nocy z piątku na sobotę na DK 10 doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. To kolejny taki wypadek w ostatnim miesiącu.

W Lipnie przy ul. Jastrzębskiej (skrzyżowanie dróg krajowych 10, 57 z drogą wojewódzką nr 557) doszło do tragicznego wypadku. Przybyli na miejsce strażacy i zespół ratowników z rozbitego auta osobowego wyciągnęli dziecko mężczyznę. Dwie kolejne nie dawały już oznak życia.

REKLAMA

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży, policja i pogotowie. Droga była całkowicie zablokowana. Prawdopodobnie kierowca osobówki (trudnej do ustalenia ze względu na zniszczenia marki) wymusił pierwszeństwo na samochodzie ciężarowym. Auto dosłownie owinęło się wokół słupa. Sygnalizacja najprawdopodobniej była już wyłączona. Mieszkańcy postulują utworzenie ronda w tym miejscu.

Tagged
Anna Zglińska
Historyczka, technik informatyk, okazjonalnie archiwistka. Zaczynała od pisania po ławkach w szkole, prowadzenia bloga, potem w "Nowościach", dziś w "Poza Toruń" i "Tylko Toruń". Ukradkiem zbiera materiały do książki... kucharskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *