W Łysomicach pobiegną dla Hospicjum Nadzieja

Box2 Łysomice Wiadomości
fot. stowarzyszenie Biegaj Za Miastem (Facebook)

W najbliższą sobotę 11 września w Łysomicach odbędzie się “Event Za Miastem”, organizowany przez stowarzyszenie “Biegaj Za Miastem”. Będzie można wziąć udział w biegach na pięciu trasach i dystansach, a także posłuchać koncertów muzycznych czy też zobaczyć pokazy grup rekonstrukcyjnych.

Trasy biegowe zaplanowano w obrębie lasów przy hotelu Monet & Rubbens w Łysomicach (droga krajowa 91). Biuro zawodów Biegów Za Miastem zaczyna pracę o 6:30. Pół godziny później ruszy bieg na dystansie Ultra Strong Man 70 km+ (limit czasowy to 12 godzin). O 8:30 na starcie staną zawodnicy maratonu Strong Mana 43 km + (limit 7 godzin), o 10:00 początek Biegu Strong Mana 21 km+ (limit 4 godziny), godzinę później start Biegu Za Miastem na dystansie 10 kilometrów (limit 2,5 godziny), a jako ostatni o 11:15 ruszą zawodnicy Biegu Za Miastem oraz Marszu Za Miastem nording walking – limit bieg 1 godzina, marsz 1,5 godz.

REKLAMA

O 11:30 rozpocznie się Piknik Za Miastem, podczas którego będzie można zobaczyć pokazy grup rekonstrukcyjnych i pierwszej pomocy, zaprezentują się również strażacy z OSP. Odbędą się także aukcje charytatywne na rzecz dzieci z toruńskiego Hospicjum Nadzieja. Zaplanowano również konkursy i atrakcje dla dzieci, w tym Bieg Na Słodko.

Oficjalnie otwarcie kolejnej części imprezy, czyli Zlotu Za Miastem, zaplanowano na godzinę 14:00. Oprócz aukcji będzie także możliwość zakupu pakietu charytatywnego dla dzieci i wylosowania atrakcyjnych nagród, odbędą się pokazy firm z branży motocyklowej. Od 14:30 zaczną się koncerty, wystąpią: Pikus Band, Bydgoscy Bluesmani, Widok na Bluesa, Cold Shot, Hexes.
Na zakończenie imprezy będzie ognisko.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *