W gminie Wielka Nieszawka stanęły nowe wiaty przystankowe

Box2 Wielka Nieszawka
fot. nadesłane

Mieszkańcy gminy Wielka Nieszawka mogą mieć powody do radości. Władze zadbały o komfort osób korzystających z transportu publicznego i zadecydowały o postawieniu nowych wiat na przystankach na terenie gminy. Z pewnością będzie to sporym udogodnieniem w oczekiwaniu na autobus.

Nowe wiaty to przede wszystkim lepsze warunki dla pasażerów. Są zadaszone, więc czekający na transport nie będą moknąć w czasie deszczu czy śniegu. Wiaty dadzą też schronienie przed wiatrem. Aktualnie trwa jeszcze montaż elementów wyposażenia, a w najbliższym czasie zamontowane zostaną także siedziska. 

REKLAMA

Stan poprzednich wiat wymagał poprawy. Gmina o swoich mieszkańców dba i zdecydowała się poprawić ich komfort podróżowania. Taki rodzaj udogodnienia dla pasażerów był możliwy dzięki wkładowi finansowemu z budżetu gminy oraz ze środków funduszu sołeckiego. Niedawno gmina na korzystnych warunkach przedłużyła umowę z Arrivą, która świadczy teraz usługi transportowe dla mieszkańców. Jej autobusy zatrzymywać się teraz będą na odnowionych przystankach.

Tagged

1 thought on “W gminie Wielka Nieszawka stanęły nowe wiaty przystankowe

  1. Cześć mam na imię Monika, jeśli chcesz poznać moc namiętności i zostać moim Panem, napisz do mnie. Zapraszam na gorące chwile uniesień w zaciszu mojego domu lub hotelu. Jestem szaloną studentką szukającą przygód, chętnie poznam miłego Pana w celu wspólnego spełniania fantazji. Złap mnie na http://panieonline.pl/monia89
    Mój nick to Monika89. Do zobaczenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *