W gminie Obrowo poprawi się zasięg telefonów. Nowe nadajniki na maszcie w Osieku nad Wisłą

Box2 Obrowo
fot. Pixabay.com

Już niedługo w gminie Obrowo poprawi się zasięg telefonów komórkowych. Wszystko dzięki nowym nadajnikom T-Mobile, które w najbliższym czasie zamontowane zostaną na znajdującym się na terenie parafii w Osieku nad Wisłą maszcie Play.

Maszt Play na terenie parafii stoi od stycznia. Niedawno operator wymienił nadajniki na nowe, wykorzystujące technologię LTE, co ma poprawić jakość połączeń. Teraz pojawią się kolejne – sieci T-Mobile, z których skorzystają również klienci Orange. Wszystko odbędzie się za zgodą proboszcza parafii, ks. Rafała Bogusa, który już podpisał w tej sprawie umowę. O pojawienie się na maszcie nadajników innych operatorów starał się osobiście wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. Już w styczniu kierował do nich pisma o podjęcie rozmów z Play o możliwości korzystania z masztu. Miały na to wpływ m.in. prośby mieszkańców. Odpowiedź przyszła ze strony T-Mobile i Orange i już niedługo mieszkańcy będą mogli cieszyć się lepszym zasięgiem. 

REKLAMA

Tagged

4 thoughts on “W gminie Obrowo poprawi się zasięg telefonów. Nowe nadajniki na maszcie w Osieku nad Wisłą

  1. Czy dobrze rozumiem – gdyby ksiadz proboszcz nie wyrazil zgody, to z montowania nadajnikow nici? To normalne, ze maszty stoja na terenach koscielnych i w m.in.w takich sprawach nalezy sie dogadywac z proboszczem?!

    1. Plus to już od lat technologiczny skansen i będzie jeszcze gorzej, nie licz na innowacje ze strony Solorza, nastawieni są tylko na zysk przy jak najniższym nakładzie. Sieć Plusa to dno i wodorosty jeśli chodzi o jakość i to nie tylko moje zdanie, radzę przejść do jakiejkolwiek innej sieci. Też kiedyś byłem klientem Srusa, na szczęście od kilku lat już poznałem jak powinna działać dobra sieć, a jestem w Orange, ale Play też inwestuje masę kasy w infrastrukturę więc na pewno będzie jeszcze lepiej.

  2. “Już niedługo” to jest kiedy? Bo pierwsza informacja pochodzi z 10 lipca. Dziś jest 15 sierpnia. Pojęcie “niedługości” jest dość rozciągliwe jak się okazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *