V liga nie zwalnia. Zespoły grają co trzy dni

Box2 Sport Wiadomości
fot. Pixabay

25. kolejka 28 kwietnia, a 1 maja już następna. Z kim w Święto Pracy zmierzą się drużyny z powiatu toruńskiego?

Flisak Złotoria nie będzie miał łatwego zadania. Zawodnicy ze Złotorii podejmą u siebie Start Warlubie, który jest wiceliderem ligowej tabeli. Drużyna z gminy Lubicz przegrała oba mecze po wznowieniu rozgrywek i będzie chciała się przełamać, ale nie będzie faworytem sobotniego meczu. Start meczu o godz. 13:00.

REKLAMA

Victoria Czernikowo także zagra w roli gospodarza i zmierzy się z Unią Wąbrzeźno. Beniaminek z Czernikowo rozgrywa całkiem niezły sezon jako beniaminek, a drużyna z Wąbrzeźna zajmuje trzecie od końca miejsce w tabeli. Goście sobotniego meczu wygrali tylko jeden wyjazdowy mecz w tym sezonie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00.

Cyklon Kończewice w środowym meczu uległ na wyjeździe 2:4 Unii Wąbrzeźno. W sobotę zmierzy się u siebie z Polonią Bydgoszcz. Ten mecz rozpocznie się o godz. 15:00.

W drugim spotkaniu, które rozpocznie się 1 maja o godz. 11:00, wystąpią zawodnicy Mustanga Ostaszewo. Drużyna z gminy Łysomice zmierzy się na wyjeździe z Pomorzaninem Serock. Pomorzanin wyprzedza Mustanga o dwa miejsca w ligowej tabeli, ale ma o dwa rozegrane spotkania więcej.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *