Tragiczny wypadek na S10. Zginęła jedna osoba [ZDJĘCIA]

112 Box1 Wiadomości
Fot. nadesłane

Państwowa Straż Pożarna w Toruniu dostała zgłoszenie o wypadku ok. godz. 9.20 w poniedziałek 25 stycznia. Zderzyły się ze sobą cztery pojazdy. Kierowca jednego z osobowych pojazdów poniósł śmierć na miejscu, a 4 osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze S10 na 8 km. W wypadku uczestniczyły 3 samochody osobowe i 1 samochód ciężarowy. Łącznie podróżowało w nich 9 osób, z których 4 (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) zostało przewiezionych do szpitala. Jeden z mężczyzn, podróżujący osobowym Volvo, poniósł śmierć na miejscu.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że Volvo, jadąc od strony autostrady, podczas wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym Renault Masterem. Następnie Volvo uderzyło w Opla, jadącego za Renault oraz Volkswagena i Mercedesa. Volkswagen i Mercedes jechały w kierunku Bydgoszczy (w tym samym, co Volvo). W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący Volvo. Funkcjonariusze ustalają teraz jego tożsamość – informuje asp. Wojciech Chrostowski z KMP Toruń.

Przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Tagged

2 thoughts on “Tragiczny wypadek na S10. Zginęła jedna osoba [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.