Tragiczny wypadek w Papowie pod Toruniem [ZDJĘCIA]

Box2 Wiadomości
Fot. ilustracyjna

Dziś o godz. 10.20 na przejeździe kolejowo-drogowym w Papowie Toruńskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pod pociąg relacji Toruń Wschodni – Chełmża, pomimo włączonych czerwonych świateł, wjechał samochód osobowy.

Kierowca osobowego Forda Focusa, 60-letni mieszkaniec Torunia, jechał DK nr 91 z Torunia w kierunku Gdańska. Wykonywał manewr skrętu w prawo, w kierunku Papowa – Osieki. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, pomimo włączonej czerwonej sygnalizacji, wjechał pod pociąg relacji Toruń Wschodni – Chełmża. Zginął na miejscu. Policjanci próbują ustalić okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

Ruch pociągów na trasie Toruń Wschodni – Chełmża został już przywrócony.

Tagged

2 thoughts on “Tragiczny wypadek w Papowie pod Toruniem [ZDJĘCIA]

  1. …jeszcze dłużej nośmy szczelnie maseczki i utrudniajmy sobie swobodne oddychanie, to niedotlenienie i otumanienie nagromadzonym dwutlenkiem węgla będzie zwyżkować

  2. Taaa. Próbują ustalić. A co tu ustalać? Tam jest bardzo mało miejsca miedzy szosą, a torami. Ponadto sygnalizacja jest tak ustawiona, że czerwone światło może być odebrane przez rzadko tam jeżdżących jako sygnał dla pociągu, nie zaś samochodu. Stąd wypadek. Nie pierwszy zresztą. Czas na rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.