Urząd w Obrowie wprowadza ograniczenia w związku z pandemią. “Prosimy o zrozumienie”

Box2 Obrowo
Urząd gminy Obrowo/fot. Łukasz Piecyk

Już od jutra zmieni się sposób działania urzędu gminy w Obrowie. Trudna sytuacja epidemiczna wymusza m.in. ograniczenia w dostępie do budynku. Jak mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy?

Od wtorku 4 stycznia mieszkańcy gminy Obrowo, którzy chcieliby załatwić swoje sprawy w urzędzie, będą musieli liczyć się z ograniczeniami. Gmina tłumaczy, że decyzja jest podyktowania aktualną sytuacją epidemiczną i – w związku z tym – troską o zdrowie mieszkańców i pracowników urzędu.

REKLAMA

Gmina Obrowo w komunikacie prosi mieszkańców o kontaktowanie się z urzędem telefonicznie, e-mailowo bądź przez e-PUAP. Bezpośrednie wizyty powinny dotyczyć tylko tych spraw, których nie da się załatwić w inny sposób. Wstęp do budynku urzędu będzie ograniczony, a swobodne poruszanie się po budynku nie będzie możliwe. Do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Stanu Cywilnego interesanci będą mogli wchodzić jedynie pojedynczo.

W holu przy sekretariacie wyznaczeni pracownicy będą przyjmować pisma i wnioski mieszkańców oraz w razie potrzeby poproszą o podejście pracowników merytorycznych. Nie będzie możliwości indywidualnych wizyt w pokojach. Kontakty do poszczególnych pracowników urzędu znaleźć można tutaj.

– Prosimy o zrozumienie – apeluje sekretarz gminy Obrowo Mirosława Kłosińska. – Nam taki sposób działania też utrudnia pracę i wydłuża czas obsługi Państwa spraw.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *