Uliczka Beatlesów ma już 10 lat. Świętowanie na sportowo

Box2 Obrowo Sport Wiadomości
fot. Kazimierz Musiałowski

Otwarcie szóstego sezonu projektu “Nordic Walking za Uśmiech” uświetni dekadę od powołania w Smogorzewcu uliczki brytyjskich muzyków. W samo południe 14 września przy ulicy The Beatles będzie można zadbać o swoją tężyznę fizyczną. I zrobić dobry uczynek.

– Chcemy zaprosić na wspólne sportowe uczczenie tego wydarzenia – mówi Kazimierz Musiałowski, pomysłodawca akcji. – Będzie to otwarcie już szóstego sezonu projektu mego autorstwa „Nordic Walking za Uśmiech”. Jeżeli ktoś będzie chciał ten odcinek przebiec, to jest taka możliwość.

REKLAMA

Do pokonania będzie 8,5 kilometrowy dystans terenami Nadleśnictwa Dobrzejewice.

– Nie będą to zawody – wyjaśnia organizator. – Każdy z uczestników otrzyma koszulkę, w której będziemy maszerować ! „Wpisowym” będzie opakowanie suchej karmy dla psów. Jeżeli ktoś zapomni o karmie, będzie możliwość uiszczenia 20 zł na karmę. Wydamy pokwitowanie. Suchą karmę rozdamy okolicznym mieszkańcom, którzy obdarzają dobrym sercem i przygarniają bezdomne i porzucone psy.

Zapisy prowadzone będą do 12 września (czwartek) do północy na stronie www.kazimierzmusialowski.pl. Podczas zapisów koniecznie proszę podać rozmiar koszulki. Za względu na kameralność wydarzenia liczba uczestników będzie ograniczona. atem kto pierwszy…

fot. materiały organizatora

– Zapewniamy,że na uliczce The Beatles usłyszycie piosenki tego zespołu – dodaje Kazimierz Musiałowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *