Ubierz się w książkę. Biblioteka w Unisławiu organizuje konkurs

Box2 Wiadomości
Fot. Unsplash

Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu zachęca do udziału w konkursie pn.: “Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Idea jest prosta. Wystarczy dopasować grafikę z okładki wybranej książki do twarzy (lub ciała) modela i zrobić zdjęcie. Fotografie można przesyłać do 18 stycznia 2021 r.

Sleeveface to nazwa internetowego zjawiska, polegającego na stworzeniu fotograficznej kompozycji osoby z książką tak, aby była ona spójna koncepcyjnie. Chodzi o to, aby wywołać złudzenie optyczne jedności modela z grafiką na fotografowanej książce. Ważna jest nie tylko poza, ale także ubiór i fryzura modela oraz tło. Mieszkańcy gminy Unisław mogą spróbować swoich sił w wyzwaniu #sleeveface. Należy wykonać zdjęcie, przedstawiające fotografowaną osobą z zasłoniętą przez książkę częścią twarzy/ciała.

REKLAMA

Należy tak pozować do zdjęcia, aby model lub modelka stali się “elementem” okładki, który “wychodzi” poza papier – tłumaczą organizatorzy konkursu.

Fotografie można wykonać aparatem cyfrowym lub komórką i należy przesłać je do 18 stycznia 2021 r. na adres e-mail: biblioteka65@wp.pl., w treści maila wpisując dane kontaktowe. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *