Turniej siatkówki w Zalesiu. Już można się zapisywać!

Box2 Gmina Chełmża Wiadomości
fot. Pixabay.com

Do 12 czerwca można zgłaszać drużyny do Turnieju Siatkówki Rekreacyjno-Plażowej – Zalesie 2019. Rywalizacja ruszy 16 czerwca.

Warto w czerwcu połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się 16 czerwca do ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego w Zalesiu, gdzie odbędzie się Turniej Siatkówki Rekreacyjno-Plażowej – Zalesie 2019.

REKLAMA

Ze zgłoszeniem do zawodów lepiej nie czekać na ostatnią chwilę. Mamy na to czas do 12 czerwca. Zgłoszenia są przyjmowane pod tel. 513 084 054, ramos24@wp.pl lub w Urzędzie Gminy Chełmża – tel. 56 675 60 76 w. 54 (do 12 czerwca do godz. 15). Wpisowe dla drużyny (minimum czterech zawodników) wynosi 20 zł i jest płatne na miejscu w dniu zawodów.

Zawodnicy muszą przybyć do Zalesia najpóźniej do godz. 8.45. Turniej rozpocznie się o godz. 9. Mecze są rozgrywane do dwóch wygranych setów na boisku o nawierzchni piaszczystej o wymiarach 8 na 16 m. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, napoje, a dla najlepszych zawodników – nagrody rzeczowe.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu. Miłośnik architektury modernistycznej, piewca Rubinkowa.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *