Trzy kolejne medale w kickboxingu dla zawodników A&W Team Obrowo

Box2 Obrowo Sport Wiadomości
fot. A&W Team Obrowo

Podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu dzieci i kadetów w JuraPark – Bałtowskim Kompleksie Turystycznym zawodnicy drużyny A&W Team Obrowo zdobyli trzy medale, po jednym z każdej barwy.

Na turnieju w Bałtowie wystąpiło 663 zawodników z 65 klubów z terenu całej Polski. Trener Andrzej Maciusiewicz do zawodów wystawił siedmioro zawodników. Julia Szyjkowska zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w formule light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg. Po trzech walkach wygranych przed czasem w finale pokonała rywalkę wynikiem 3:0. Tytuł Wicemistrza Polski w formule light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg trafił do Borysa Damratha, który pierwszy pojedynek wygrał przed czasem, drugi na punkty, a w walce finałowej musiał uznać wyższość rywala. Tytuł II Wicemistrza Mistrza Polski w formule light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg zdobył Michał Olszewski, który pierwszy pojedynek wygrał, a drugi przegrał.

REKLAMA

W zawodach wystartowali również Klaudia Koc, której udało się wygrać jedną walkę, oraz Paweł Perlik, Łukasz Kalinowski i Paweł Olszewski.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *