Trwają zapisy na VII Bieg Zamkowy

Box2 Łubianka Wiadomości
fot. Łubianka Grand Prix Cross

6 stycznia ruszyły zapisy na VII Bieg Zamkowy, organizowany przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Łubiance w ramach cyklu Łubianka Grand Prix Cross 2020. Uczestnicy mogą liczyć na mecie na małą niespodziankę.

Łubianka Grand Prix Cross to cykl biegów, który od dwóch lat organizuje BCK w Łubiance. Pierwsze wydarzenie cyklu to Bieg Zamkowy, który odbędzie się już po raz siódmy. Zapisy trwają od 6 do 21 stycznia. Wszyscy chętni muszą wpłacić wpisowe w symbolicznej wysokości 10 złotych. W ramach opłaty na uczestników będzie czekać na mecie mała niespodzianka – ciepły posiłek i napoje. Inicjatywa cieszy się bardzo dużą popularnością. Na chwilę obecną zapisało się już 45 osób.

REKLAMA

VII Bieg Zamkowy odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godzinie 12:30. Zawodnicy ruszą z dziedzińca Zamku Bierzgłowskiego. Będą mieli do pokonania dystans 8 kilometrów. Trasa poprowadzona została ciekawym, leśnym terenem. Minimalny wiek uczestników to 15 lat.

1 thought on “Trwają zapisy na VII Bieg Zamkowy

  1. Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://sexanons.eu/monia25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *