Trwa głosowanie na podwórko Nivea w powiecie toruńskim. Walczy 5 lokalizacji

Box2 Wiadomości
Tak wygląda podwórko Nivea w Dobrzejewicach, zbudowane w zeszłym roku. Fot. FB/Obrowo - nasza gmina

To już 7. edycja akcji. Przypominamy, że w zeszłym roku podwórko Nivea stanęło w Dobrzejewicach. Tym razem o nowoczesny plac zabaw walczy pięć lokalizacji z terenu powiatu toruńskiego. O głosy mieszkańców rywalizują ponownie gmina Obrowo oraz gmina Łubianka, gmina Chełmża i gmina Wielka Nieszawka.

20 zwycięzców akcji otrzyma od Nivea modułowy plac zabaw z różnymi możliwościami konfiguracji. Place zabaw o powierzchni min. 400 m będą składać się m.in. z kubików wspinaczkowych, trampolin, huśtawek, karuzeli, piaskownic i zjeżdżalni. Pierwszą drogą do wygranej było przygotowanie do 15 maja filmiku lub prezentacji, pokazujących, dlaczego dana gmina powinna zwyciężyć. Kolejną możliwością jest głosowanie internautów, które rozpoczęło się wczoraj. W ten sposób wybranych zostanie kolejnych 15 lokalizacji.

REKLAMA

W powiecie toruńskim do akcji dołączyły cztery gminy, a głosować można łącznie na 5 lokalizacji. Chodzi o Szkołę Podstawową w Osieku nad Wisłą, Małą Nieszawkę, Bibliotekę – Centrum Kultury w Łubiance, Szkołę Podstawową w Łubiance oraz Chełmżę. Na ten moment najwięcej głosów zdobyła lokalizacja w Osieku nad Wisłą – od wczoraj oddano na nią już ponad 300 głosów! Czy gmina Obrowo po raz kolejny okaże się zwycięzcą?

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *